סמלי הכביסה: יותר פשוט מזה לא יכול להיות

סמלי הטיפול בכביסה אינם מסובכים. פשוט צריך להבין מה הם אומרים. זה קצת דומה ללימוד שפה זרה. הנה מדריך קצר לסימנים המוזרים האלה. לא צריך להתפקע מצחוק. גיחוך קטן יספיק.

 

Art003_Choosing_the_right_cycle

 

הדקדוק

הדקדוק של סמלי הכביסה מבוסס על נקודות, קווים ומספרים. רוב הסמלים מכילים נקודה אחת, שתי נקודות או אף נקודה, ומספר המציין טמפרטורה – 30, 40 וכו’. moncler armoise albizia 2

ככל שיש יותר נקודות בסמל, כך אפשר לכבס בטמפרטורה גבוהה יותר. הקווים שמופיעים מתחת לסמל מציינים את עוצמת הסחיטה: קו אחד לסחיטה קלה, שני קווים לסחיטה מהירה יותר.

לסיום, והכי חשוב, הסימן X  אומר שאין לבצע את הפעולה הזו: למשל, סמל של כביסה ועליו X אומר “לא לכבס”; סמל של מגהץ או מייבש ועליו סימן X אומר “לא לגהץ”, “לא לייבש במייבש כביסה”, וכו’.

המלים

אף אחד לא אוהב ללמוד דקדוק. אז בואו ניגש לסמלים עצמם.

הדלי

סמל הדלי מסמל את הכביסה עצמה. ugg outlet georgia 400 gunwharf quays זה מאוד הגיוני, לא?

המשולש

המשולש מציין האם ניתן להשתמש בחומר מלבין. משולש ריק אומר שאפשר להשתמש בכל סוג של חומר מלבין. משולש עם 2 קווים אומר שאפשר להשתמש רק בחומר מלבין שאינו מכיל כלור.

הריבוע

הריבוע מתייחס לאופן הייבוש של הכביסה: ריבוע עם עיגול בתוכו אומר שאפשר להשתמש במייבש כביסה. אם העיגול מלא, הייבוש צריך להיות ללא חום כלל.

אם יש קו אחד בתוך הריבוע, יש לייבש את הכביסה כשהיא פרושה על משטח. אם יש שלושה קווים אנכיים בריבוע, יש לתלות את הכביסה לייבוש כשהיא נוטפת מים. אם יש קו מעוקל בתוך הריבוע, יש לתלות את הכביסה על החבל.

המגהץ

הסמל הזה ברור מאליו: הנקודות בתוך הסמל המשולש של המגהץ מסמנות את חום המגהץ המותר. אם יש גם קווים מפותלים שיוצאים מתחתית הסמל ועליהם X, michael kors d ring dress rose gold הכוונה היא שאין להשתמש במגהץ אדים או קיטור.

העיגול

העיגול מסמל ניקוי יבש. זהו הסמל הכי קל. פריטים שאפשר לנקות בניקוי יבש בלבד יש לקחת למכבסה ולהשאיר להם את העבודה.

עכשיו כשאתם יודעים מה משמעות הסמלים הקטנים, אתם יכולים לכבס ביתר יעילות. רק הקפידו להשתמש בדטרגנט הנכון. אבקת כביסה טייד מציעה ניקיון מעולה ללא צורך בצעדים נוספים. לכביסה מושלמת השתמשו בכמות הנכונה בהתאם למצוין על האריזה.