מיון כביסה: האם הוא באמת כה מסובך?

כביסה זה לא רק להשתמש בדטרגנט הכי טוב במכונה הכי טובה. אפשר להסתפק בצעדים האלה והכביסה תצא בסדר… עד שחזיית התחרה הצחורה תצא בגוון.בז’.

לכן: מיון

Art009_Sort_out_the_Sorting

monster beats clone dr dre “>המשימה הראשונה היא למיין את הבגדים לקבוצות:

לבנים, בעלי צבעים כהים, בעלי צבעים בהירים ובגדים עדינים. עכשיו צריך רק להכניס את הבגדים לסל הכביסה סל הכביסה מלא כעת בבגדים שאפשר לכבס ביחד. אם כמות הבגדים אינה מספיק לתוף שלם, מכל סיבה שהיא, הקפידו להשתמש בתוכנית המיועדת לחצי תוף.

nfl jerseys elastic sleeves erie pa “>את השמלה שלבשת פעם אחת בלבד כדאי להרחיק מערימת הבגדים מלאי הבוץ של הילדים.

טיפ חשוב: יש בגדים הזקוקים לטיפול שונה, בהתאם למה שנכתב על התווית. אם אינכם רוצים לחזור ולקרוא את התווית בכל פעם, אתם יכולים פשוט לעשות עליה סימן בטוש שאינו יורד. כל הבגדים שהתוויות שלהם סומנו באותו צבע יוכלו להתכבס יחדיו. מה דעתכם על הרעיון הזה?

מינון, מינון ושוב מינון

כדי שהכביסה תצא נהדר, היא זקוקה לכמות הנכונה של דטרגנט. michael kors customer service coats הצעד הראשון הוא לקרוא מה שכתוב על האריזה. בהוראות תמצאו את הכמות הדרושה לכביסה גדולה, למחצית הכמות, לכביסה מלוכלכת קלות, לכביסה מלוכלכת מאוד  ולחזירון שהתפלש בשלולית בוץ.

זכרו, לא מומלץ להשתמש ביותר מדי דטרגנט. זהו בזבוז כסף וגם עלול להשאיר סימנים על הבגדים. מצד שני, עם פחות מדי דטרגנט, הבגדים יצאו מלוכלכים כשהיו. monster beats cheap charger