מדריך לכובס המתחיל

פחות מטלות, יותר חיים. כולנו חולמים על זה, לא? למרבה המזל, גם אנחנו חושבים שלא צריך לבזבז שעות ארוכות על כביסה ועדיף להקדיש יותר זמן למה שאוהבים לעשות, כמו לקרוא ספר טוב בפינה נוחה של הכורסה או להשתגע ולרוץ בגינה. לא ממש משנה מה תעשו כל עוד אתם ממצים את ההנאה עד הסוף.

Art001_A_Handy_guide_for_hand_washing copy

התוכנית

michael kors backpack wallet 2 “>תכננו מראש את לוח הזמנים המשפחתי כדי לחסוך זמן. אל תשכחו לפעול לפי לוח הזמנים שהגדרתם, בלי לרמות וגם בלי להשאיר לעצמכם רק את המשימות הקלות.

לפני הכביסה

התפשטתם? את הבגדים הניחו ישר בסל הכביסה. עדיף להחזיק שני סלי כביסה: אחד לכביסה לבנה בלבד והשני לכביסה צבעונית ועדינה*. יש גם סלי כביסה המחולקים לתאים.

* כביסה עדינה זה לא חפצי אמנות ענוגים אלא פריטי צמר, הלבשה תחתונה עדינה, משי וכל פריט לבוש המצריך תשומת לב מיוחדת.

הכירו את מכונת הכביסה

לא כל מכונות הכביסה שוות. michael kors eyeglasses espadrille קראו את מדריך ההפעלה בכדי ללמוד את העקרונות הבסיסיים: הכירו את הסמלים שעל כפתורי המכונה, כיצד לשמור עליה ולתחזק אותה, אילו תוכניות כביסה היא מציעה כדי לבחור בתוכנית המתאימה ביותר. למדו את הטיפים לחיסכון בחשמל ובמים (כי בסופו של דבר זה אומר חיסכון כספי).

הסמלים שעל מכונת הכביסה

בניגוד לחתול שכמעט כיבסתם, הסמלים על המכונה לא שורטים ולא נושכים! הסמלים נועדו להקל על מלאכת הכביסה, בתנאי כמובן שתדעו מה המשמעות שלהם! לא בטוחים שתזכרו? הדפיסו דף מקרא לסמלים והצמידו אותו סמוך למכונה.

מינון חכם

יותר מדי חומר כביסה ישאיר סימנים איומים על הבגדים. פחות מדי חומר כביסה לא ינקה אותם כמו שצריך. לכן חשוב לבדוק את הוראות המינון על האריזה ולעשות זאת לפני שמתחילים. ugg outlet barstow brisbane חסכו לעצמכם כביסות חוזרות. עם טייד לא צריך בכלל הרבה חומר כביסה כי היא יעילה גם בכמויות קטנות.

מלאה וסגורה

חשוב למלא את תוף המכונה, אבל לא יותר מדי. הטריק של כף היד יעזור לכם כאן: אם נשאר מקום בתוף להכניס את היד – רק את היד –  הרי שהמכונה מלאה. אם אינכם מצליחים להכניס אפילו את כף היד, הוציאו חלק (מהכבסים, לא מחומר הכביסה) שימתינו למכונה הבאה.

השתמשו בחומר הכביסה המתאים

הגענו לחלק החשוב ביותר: כביסה בחומר הנכון. בחירה בטייד תעניק לכם את הניקיון המשובח ביותר, בכל סוגי הכביסה ובכל התכניות, וגם תפשט עוד יותר את תהליך הכביסה.

אז תפסיקו לדאוג ותתחילו לשמוח! a michael kors watch purse