כביסה היא משחק ילדים, גם כשמדובר בבגדים שלהם

לפעמים נראה לך שהכלל שמנחה את ילדיך הוא “עדיף לבקש סליחה מאשר רשות”. למען האמת, אין כל רע בגישה כזו לחיים והיא אפילו מעודדת יצירתיות אך מלווה בלא מעט כאבי ראש להורים. ילדים קופצים בשלוליות, משחקים כדורגל בגשם, מטפסים על עצים או בשתי מלים: מתלכלכים מאוד. אל דאגה, טייד מנקה ללא מאמץ גם את בגדי הילדים.

 

Art004_Cleaning_kids_clothes

  2017 nfl jerseys for sale best sellers

עם זאת, כדאי לשים לב לטיפים הבאים:

כשהילדים חוזרים הביתה בתוך גוש בוץ ועפר, הקפידו שהם יחליפו את הבגדים מיד. כך תוכלו לרכז את כל הבגדים המלוכלכים במקום אחד. רגע, עוד לא גמרנו. הכניסו את הבגדים למכונה מיד עם כמות נדיבה של טייד (אך בהתאם להוראות המינון).

 

למרות שמומלץ להפעיל את המכונה רק בתוף מלא, לא כדאי לערבב בגדים מלוכלכים מאוד עם בגדים מלוכלכים במקצת. ugg outlet braeside black friday sales אז הפעם אל תהיו מוטרדים מכך שהתוף עוד לא מלא. פשוט כוונו את המכונה למחצית הכמות, אם יש לה את הפונקציה הזו.

 

אם אתם יודעים מראש שהפעילות הקרובה של ילדיכם תניב בגדים מלוכלכים מאוד, התארגנו בהתאם וצברו כביסה מלוכלכת נוספת עד לרגע המתאים שבו הילדים חוזרים, מחליפים בגדים והנה – יש לכם מכונה שלמה של בגדים מלוכלכים מאוד לכבס.

 

הכי חשוב לא לדאוג. אבקת כביסה טייד לוקחת בגדים לבנים מלוכלכים ומחזירה אותם צחורים. אפילו התעלולים הכי מלכלכים של ילדיכם לא יצליחו להכשיל את טייד ובגדיהם יחזרו מהכביסה נקיים ובוהקים. moncler cap cape

 

זכרו: לכלוך הוא רק לכלוך. כבסו את הבגדים שהתלכלכו מאוד מיד ועם טייד.